Teknoloji

Assassin’s Creed Mirage’ın Çıkış Tarihi Açıklandı

Ubisofttarafından yayınlanan yeni oynanış fragmanı ile Assassin’s Creed Mirage çıkış tarihi duyuruldu ve oyunla ilgili yeni şeyleri uzun bir aradan sonra görebildik. Detaylar burada.


İlginizi çekebilir:  Alan Wake 2’nin Çıkış Tarihi Belli Oldu


Assassin’s Creed Mirage Çıkış Tarihi Ne Zaman?

Son dönemde çıkış tarihi ile ilgili söylentilerin yanı sıra j0nathan tarafından sızdırılan yeni detaylarla gündeme gelen Assassin’s Creed Mirage ve PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One ve Xbox Series için de çıkış tarihi belli oldu. 12 Ekim 2023tarihinde buluşacağız.

Tanıdık bir sima olan Basim Ibn Ishaqile Valhalla’nın ardından bizleri yeniden bir araya getirecek olan yeni oyun, son maçtan önceki bir zamanda geçecek. Bağdat sokaklarında ailemizin intikamını almanın yollarını arayan genç bir hırsızken hayatı yüz seksen derece değişecek ve Viking Age temalı oyuna nasıl dönüştüğünü görme fırsatı bulacağız.

Serinin eski tarz oyunlara geri döneceği ve Black Flag ve Unity oyunlarına yakın bir duruş sergileyeceği Mirage, geçtiğimiz günlerde yayınlanan fragmanda bunu çok net bir şekilde gösteriyor. İyileştirilmiş parkur mekaniği, siper tabanlı oyun ve makul bir duruma yaklaşmanın farklı yollarını ve farklı bitirme hareketlerini görebiliriz.

Fragman ayrıca Assassin’s Focus adlı yeni bir mekanik içeriyor. Bu yeni mekaniğin kritik durumlarda oldukça hayat kurtarıcı olacağına şüphe yok.

Ubisoft, Steam mağazasına dönme kararı almış olsa da Assassin’s Creed Mirage şimdilik sadece PC tarafında ön sipariş verilebiliyor ve Epic Games mağazasından istek listenize ekleyebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu