Haber

Ulusal Gazete’nin yazarından Saadet’e sert tepki: Şaşırdım, dağıtılıyor!

CHP, ÂLÂ Parti, DEVA Parti, Gelecek Partisi, Demokrat Parti ve Saadet Partisi’nden oluşan 6’lı tablonun 9 ana başlığı altında 75 alt başlıktan oluşan ‘Ortak Politikalar Uzlaşma Metni’ üzerindeki tartışmalar sürüyor.

ULUSAL GAZETE YAZARINDAN BİR TEPKİ DAHA

Geçtiğimiz günlerde 6’lı masanın diğer partileriyle birlikte başörtüsü ve aileyi koruyan anayasal düzenlemeye karşı bildiriye imza atan Temel Karamollaoğlu’na tepki gösteren Ulusal Gazete Yazı İşleri Müdürü Mustafa Kasadar, AKP yönetimini bir kez daha eleştirdi. Saadet Partisi sosyal medya hesabında.

“MUHTEŞEM BİR ŞEKİLDE KALDIM”

Saadet Partisi Genel Başkan Yardımcısı Sabri Tekir’in Filistin ile ilgili açıklamalarına tepki gösteren Mustafa Kasadar, Filistin topraklarının İsrail’e bağışlandığını belirtti. Şaşırdığını söyleyen Kasadar, şunları söyledi:

“Bugünkü Millet İttifakı toplantısının sonuç bildirgesinden bir bölüm… Saadet partisi Genel Başkan Yardımcısı konuşuyor. Hayretler içinde kaldım. Filistin topraklarını İsrail’e veriyor…”

“ERBAKAN’A VERDİĞİM SÖZÜM”

Milli Görüş’ün merhum lideri Prof. Dr. Necmettin Erbakan’ın Kudüs’ü Kurtarmak mitinginde yaptığı konuşmayı hatırlatan Kasadar, sözünün arkasında durduğunu ifade etti. Kasadar dedi ki:

“Erbakan hocamızın 6 Eylül 1980’de Konya’da Kudüs’ün Kurtuluşu mitinginde yaptığı konuşmadan:
Kudüs bizimdir ve Kudüs’ü kesinlikle kurtaracağız. Amerika bunu çok istiyorsa, İsrail’e Güney Amerika’da bir ülke vermeli.’
Bu tarihi günde hocamıza verdiğim sözün üzerindeyim.”

KAYNAK: HABER7

kilimli-haber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu