Haber

Başkasından hamile kalıp eve dönen kadın, çocuğu kocasına bırakıp kaçtı! Eşinin sözleri stüdyoyu dondurdu

Müge Anlı programında tartışılan bir konu. 3 çocuk annesi Hüda Özden ortadan kayboldu. Hüda Özden’in Ferdi ve Yağmur ile yaşadığı evde şiddet çıktığı, herkesin birbirini dövdüğü ileri sürüldü. Programa bağlanan komşu, evde kimin yaşadığının belli olmadığı söylenirken durumdan rahatsız olduklarını söyledi.

BAŞKADAN ENDİŞE OLUP KONUTA GERİ DÖNDÜ

İddialara göre eşinden boşandıktan sonra evinden kaçan ve konuta dönünce tekrar hamile kalan Hüda Özden, yeniden eşi ve sevgilisiyle birlikte yaşamaya başladı. Ancak bir süre sonra tekrar ortadan kaybolan Özden, diğerinden çocuğu kocasına bıraktı. Canlı yayına katılan Ferdi Özden, çalıştığı sırada konuta başka erkeklerin götürüldüğünü iddia etti. Bu sözler büyük bir şaşkınlığa neden oldu. Hüde Özden’in uyuşturucu bağımlısı olduğu da iddia edildi.

HÜDA ÖZDEN OLAYI NEDİR?

Hüda Özden ve Ferdi Bey evlidir. Sonrasında Hüda Hanım, Ferdi Bey’den ayrıldı ve gitti. Daha sonra Ferdi Bey, Yağmur Hanım ile birlikte yaşamaya başladı. Ferdi Bey ve Yağmur Hanım birlikte yaşarken Hüda Hanım hamile olarak eve döndü. Bunun üzerine Ferdi Bey, Yağmur ve Hüda Hanım birlikte yaşamaya başladılar. Evde şiddet yaşanırken, Ferdi Bey’in Trabzon’da işe gittiği sırada eve başka erkeklerin geldiği iddia edildi. Hüda Hanım daha sonra iki çocuğunu yeni doğan bebeğiyle Ferdi Bey ve Yağmur Hanım’a bıraktı. Haberlerelde edilemedi.

MÜGE ANLI DA RİSKE GİRDİ

Müge Anlı Hüda Özden konuyla ilgili yaptığı açıklamada, “Hüda Özden size buradan sesleniyorum. Ben de inanamıyorum. Çok güzel, doğum yapın, gidin” sözleriyle duruma tepki gösteren Hüda Özden, sosyal hizmetlerin gereğini yapması gerektiğini söyledi. Hüda Özden’in bebeği için başvurulacak. Yağmur Hanım ifadesinde, “Hüda yokken çok huzurluyuz. Hüda yokken mutlu oluyoruz. Bakalım geri gelecek mi cingar yetiştirecek. Başka bir evde yaşamak istiyorum.” . Ferdi’den memnunum, o yüzden katlandım.” sözlerini kullandı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu