Yaşam

Ece Üner kızgın: Gülşen cezalandırıldı, Hizbullahçı af edildi

Sunucu Ece Üner’in İmam Hatip Lisesi öğrencilerine yönelik sözleriyle ilgili olarak şarkıcı Gülşen Çolakoğlu’na verilen 10 ay hapis cezasına ilişkin sözleri sosyal medyada gündem oldu.

Gülşen’in hapis cezasının açıklandığı gün, üç kişiyi öldürerek betona gömen Hizbullah terör örgütü mensubu Mehmet Emin Alpsoy’un “anayasal düzeni değiştirmeye teşebbüs” suçundan müebbet hapis cezasına çarptırıldığına dair cumhurbaşkanlığı kararnamesine Üner tepki gösterdi. güç”:

“Hafıza sorunumuz var diye yapılan haksızlıkları çabuk unutuyoruz, gün içinde adalet örneği kararlar çıkıyor. Hizbullahçının af çıkardığı gün Gülşen de cezaevine girdi.

Evet, çünkü sanatçı Gülşen, Hizbullah terör örgütünün başı olarak üç kişiyi sorgulayıp domuz bağıyla öldürmekle suçlanıyordu… Cinayet işlediğim için özür dilerim… Hayır, kadına şiddet ve çocuk istismarı için özür dilerim… Olmadı… Çünkü bir sokak röportajında ​​’Biz Hizbullahçıyız, kafalarını keseceğiz’ dedi… Çok üzgünüm. Oturamadığım için cümleyi kuramadığım için üzgünüm.

Sanatçı Gülşen, orkestra arkadaşına imam hatipliler hakkında söylediği sözler nedeniyle “Halkı kin ve düşmanlığa tahrik” suçundan 10 ay hapis cezasına çarptırıldı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu